REGULAMINY „Jasny Umysł”

(Regulamin oparty jest o zasady wyzwania Asylum, nieco zmienione ze względu na „potrzeby działalności placówki” – oryginalne wyzwanie do wglądu pod tym LINKIEM.

REGULAMIN

1. Rezydenci muszą być w wieku „młody dorosły” lub „dorosły”.

2. Rezydenci muszą posiadać cechę „szalony” („niezrównoważony”).

3. Rezydenci nie mogą mieć poniższych  aspiracji:

  • Udany rodowód (rodzina),
  • Duża, szczęśliwa rodzina (rodzina),
  • Bajecznie bogaty (fortuna),
  • Pan na włościach (fortuna)

4. Rezydenci nie mogą być spokrewnieni.

5. Codziennie o godzinie 12 jest obowiązkowy przegląd ekwipunku Rezydentów w celu pozbycia się rzeczy niepożądanych tudzież odzyskania przedmiotów przez danego Rezydenta zawłaszczonych.

6. Żaden Rezydent nie może przywłaszczać ani zawłaszczać przedmiotów i urządzeń na własny użytek – egoistycznemu konsumpcjonizmowi mówimy stanowcze NIE!

7. Rezydent na zawsze opuszcza naszą Placówkę, kiedy wypełni dwie życiowe aspiracje.

8. Czasowe opuszczenie ośrodka obywa się wyłącznie w grupie złożonej ze wszystkich Mieszkańców i wyłącznie w godzinach ustalonych w Planie Dnia.

9. W części rekreacyjnej, pozostałej po hotelu znajduje się basen oraz ogród. Obecnie część ta jest nieużytkowana, gdyż odbywa się jej modernizacja. (Basen można odblokować, gdy któryś z mieszkańców osiągnie 5 punktów sprawności fizycznej.)

10. Ukrytą w ogrodowym gąszczu krzewów Studnię Życzeń można odkryć, gdy któryś sim ma 5 punktów majsterkowania i 5 ogrodnictwa.

11. Gdy Studnia Życzeń już działa, raz w tygodniu każdy Mieszkaniec musi wypowiedzieć życzenie. Odbywać się to bez datku dla studni. (Symuluje  to postęp historii i wydarzeń losowych, których w grze brakuje.)

12. W przypadku śmierci* Rezydenta (*Placówka nie ponosi odpowiedzialności), zostają usunięte nadprogramowe „miejsca komfortu” – typu łóżko, krzesło, itd.

 

 

Możliwość komentowania REGULAMINY „Jasny Umysł” została wyłączona

Tagi:

Komentowanie wyłączone.